Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
P00143

Masážní přístroj na obličej

-hliníkový design a nízká hmotnost
-napájení: 1,5 V AA
-redukuje a eliminuje vrásky

Vhodný i na jemnou vibrační masáž jiných částí těla. Antibakteriální materiál je bezpečný pro vaši pokožku.
Vibracemi prokrvuje danou oblast tím aktivuje pokožku, aby si udržela vlhkost - redukuje a eliminuje vrásky. Také elektronickými vibracemi a tlakovou masáží pokožky vytváří pleťovou strukturu a umožňuje lepší vstřebávání výživných krémů.
Masážní přístroj MP-700 se jednoduše ovládá a stane se tak Vašim každodenním společníkem.

Snadná obsluha

Masážní přístroj se snadno obsluhuje, díky muší váze a egronomickému tvaru se snadno používá a dá se bez problémů udržovat hygienicky čistý na další použití.

Zabraňuje tvorbě a redukuje vrásky

Drobným vráskám se časem nevyhne nikdo. Pravidelná masáž pokožky, hlavně v partiích, kde se rychle tvoří mimické vrásky, však dokáže zázraky. Každodenní masírování citlivých partií v okolí očí, úst, čela a brady napomáhá předcházet brzy tvoření vrásek a redukuje již ty, které vznikly. Vibracemi aktivuje pokožku, aby si udržela vlhkost, a tím redukuje vrásky.
Dajte zbohom vráskam.
Používanie

Použití

Masáž a prokrvení pokožky je ideálním krokem k další péči o pleť. Takto připravená pak snadněji absorbuje přípravky estetické kosmetiky, jak různé krémy, oleje, vonné esence, které po masáži hlouběji pronikají i do spodních vrstev pokožky a tam blahodárně působí pro zdraví a krásu pleti v každém věku.